8 860 грн.
Є в наявності

Спосіб застосування: запивати водою: по 2 капсули на день натщесерце (за 30 хвилин до їди або через 2 години після).

Сублінгвальне введення: використовувати сублінгвально, відкривши капсулу та змішавши зі слиною, потім потримати 30 секунд у роті. Не їжте та не пийте незабаром після цього, щоб Oral MAF довше залишався в горлі.

Зберігання: будь ласка, зберігайте флакони щільно закритими та в холодильнику або в сухому прохолодному місці.
Транспортування: за регулярного використання флакони можна зберігати за кімнатної температури без охолодження.
Довгострокове зберігання: вигодою від охолодження.

НЕ містить: штучних барвників, ароматизаторів, консервантів, цукру, глютену, сої, пшениці, яєць, рису, крохмалю, гормонів, антибіотиків.

Містить: 60 капсул, капсули покриті кишковорозчинною оболонкою.


GcMAF (ДжісіМаф) — груповоспецифічний компонентний білок, відомий як вітамін D-зв'язувальний фактор.

GcMAF для перорального застосування отримують із молозиву корови.

Склад однієї капсули:

 • 1 мг молозиву (Молозиво містить велику кількість білка, а також імуноглобулінів класу G, A и M).
 • 100 нг фактора активації макрофагів.
 • Імуноглобуліни та інші імунні чинники.

Японська якість. Ми беремо GCMAF безпосередньо в виробників. Постійний контроль якості та автентичності.

НЕ містить: штучних барвників, ароматизаторів, консервантів, цукру, глютену, сої, пшениці, яєць, рису, крохмалю, гормонів, антибіотиків.


GCMAF  Жовчно-резистентні капсули дають продукту змогу безпечно досягти кишківника. Лімфоїдна тканина, що асоціюється з кишківником, є найбільшим резервом макрофагів у тілі людини. Відомо, що лійери бляшки рясніють макрофагами. Кишенька є одним із найважливіших органів людини, у функції якого, крім перетравлення та всмоктування їжі, входять підтримка метаболічного балансу та вміст мікробіому людини. У кишківнику відбуваються процеси, що впливають на весь організм, як-от метаболізм вітамінів, розщеплення поживних речовин, синтез коротколанцюгових жирних кислот, стійкість до патогенів, метаболізм ліків. Завданням капсул MAF для перорального застосування є активація локальних макрофагів кишечника безпосередньо.

НЕ МІСТИТЬ: штучних барвників, штучних смакових добавок, консервантів, глютену, сої, пшениці, яєць, рису, крохмалю, гормонів, антибіотиків.

Завод Saisei Pharma Osaka сертифікований Японською Асоціацією Піщі для здоров'я та живлення (Japan Health and Nutrition Food Association) за стандартом GMP (Good Manufacturing Practice) для біологічно активних добавок до їжі.

Практично кожна ткани вашого тіла містить у собі спеціалізовані макрофаги. І мозок не є винятком. 

Макрофаги мозку, відомі як мікроглі, вважаються тісно розділеними в процесах розвитку нервової системи. 

Порушення роботи цих важливих макрофагів може спричинити розвиток розладу аутистичного спектра. 

Тут-то й діє наш МАF. Завдяки молочним компонентам і молекулі GcMAF, наш МАF покращує роботу мікроглів, що так само може призвести до пом'якшення симптомів захворювання. 

Крім того, потрапляючи в кишківник у капсулі, наш MAF сприятливо впливає на кишкову мікрофлору завдяки активації кишкових макрофагів, що так само позитивно позначається на стані нервової системи. Ця концепція, за якої мікрофлора кишківника має зв'язки з мозком через безліч різних органів і механізмів, називається вісь кишківника-мікробіота-мозок. Підтвердження цьому — патофізіологія діабету. 

У багатьох людей із захворюванням часто є супутні розлади шлунково- кишкового тракту. Характерним є дисбактеріоз кишечника. 

Відомо, що шкідливі мікроби, що колонізують товстий кишеньку, можуть безпосередньо й непрямо впливати на нервову систему. 

Отже, наш MAF може допомогти вашій дитині не тільки завдяки поліпшенню функціональності мікроглій мозку, але й за допомогою відновлення балансу кишкової мікрофлори. мозку та кишківник йдуть рука об руку, тому для максимального ефекту необхідно допомогти обом — те, про що багато хто часто забувають. Багато хто, але тільки не ми!

МАF спеціально розроблений так, щоб надавати всеосяжний ефект, адже макрофаги, на які він діє, є всюди! Якщо підтримати кожного лікаря в країні якісним обладнанням і екіпіруванням (особливо в такі непрості часи), рівень охорони здоров'я підвищиться. Точно так само, якщо одночасно допомогти кожному органу тіла через підтримку макрофагів — підвищиться загальний рівень лихорівня! 

GCMAF — це препарат сироватки крові людини, яка має низку важливих фізіологічних функцій в організмі, які містять:

 1. транспортуванню та зберігання вітаміну D;
 2. посилення активності імунної відповіді;
 3. активацію макрофагів;
 4. контроль моделювання кісткової тканини;
 5. оновлення стінок судин;
 6. підтримання балансу мікроелементів в організмі;
 7. запобігання передчасному старінню.

Імунна система стоїть на захисті всього нашого організму від неймовірної безлічі небезпек. Ці небезпеки оточують нас як у зовнішньому середовищі,  так і пов'язані з системними помилками, що виникають усередині клітини. Справлятися нам допомагають безлічі специфічних елементів: нейтрофіли, лімфоцити (Т, В), моноцити, макрофаги, еозинофіли, лімфоцити,  базові складники.

Деякі захворювання можуть виникати і чилі прогресувати внаслідок системного порушення роботи імунної системи. Як вплинути на імунну систему? Це має бути індивідуальний підхід, що вимагає розуміння про поставлену мету впливу.

У процесі канцерогенезу ракова пухлина починає захищатися від клітин імунної системи. Її захисником виступає фермент Нагалазе (α-N-ацетилгалактозамінідаза). 

Він блокує активізацію рецепторів, які можуть виявити макрофаги — тобто призводить до дефіциту імунної відповіді. Нагалаза блокує продукцію GcMAF-білка, що стимулює активацію макрофагів, перешкоджаючи в такий спосіб нормальній діяльності імунної системи. Маскуючи пухлинний процес, нагалазі також впливає й на інші тканини, і органи. Вони стають уразливими до дії інфекцій і вірусів.  

Як привернути увагу імунної системи до місця збою?

Доктор Нобуто Яммамото 1991 року виявив той самий білок GC MAF у сироватці крові, про який ми говорите раніше. Виявляється, що цей глікопротеїн сироватки має багатогранну біологічну активність. 

Під час запальної відповіді, у відповідь на активацію В і Т-лімфоцитів, на поверхні клітини білок GC утворює GC MAF. Він здатний активувати фагоцитоз у макрофагах, утворюючи супероксидні радикали. 

Білок GC — це вітамін D, що зв'язує білок. Вітамін D перетворюється на печінку, а потім його перенесення до тканинних рецепторів відбувається Gc-глобуліном. 

Молекула GС  здатна зв'язувати не тільки вітаміни групи D (D2,D3), але і його метаболіти. 

Інша біологічно активна властивість білка GC — це здатність зв'язуватися з білком актином.

Актин — внутрішньоклітинний білок, який має здатність до збільшення кількості ниток (філаментів). Саме він бере участь у побудові мембрани, яка має функції захисту та транспорту зовні всередину клітини.

Gc-глобулін  здатний зв'язуватися з нитками актину так, щоб він не перетворювався на активну форму (гальмує полімеризацію G-актину на F-актин).
Чому це важливо? У процесі канцерогенезу або тривалих запальних процесів, збереження клітинного росту та функції мембрани може порушуватися у зв'язку з тим, що немає контролю. Побуткове виділення актину може призвести до істотного зменшення кількості позаклітинних компонентів актинової системи. Ці компоненти — або скавенджери, є сигнальними вогнями для тих самих клітин імунної системи. Приклад, для макрофагів. 

Скавенджер не тільки бере участь у процесі привернення уваги клітин — захисників, для ракових клітин, а й для здорових клітин. Зокрема, і клітин ендотелію, що випирає стінки судин. Дисфункція клітин ендотелію може призводити до їхньої неправильної взаємодії з макрофагами, з подальшим утворенням так званих "пінистих" клітин. Пінисті клітини — це навантажені ефірами холестерину макрофаги. Передбачається, що макрофаги, що виникли з моноцитів, стають пінистими клітинами завдяки захопленню та розщепленню ефірів холестерину, наявних у ліпопротеїдах низької щільності. 

Це є ранньою сталлю атеросклеротичного ураження. 
 
Крім того, саме засвоєння вітамінів групи D тісно пов'язане з білком GC. Ми отримуємо вітамін D за допомогою ультрафіолетового опромінення — під його дією сальними залозами виробляється ергосерин, який потім перетворюється на вітамін D. Потім вітамін D проникає вглиб шкіри та, досягнувши периферичних капілярів, зв'язується з Gc-глобуліном і транспортується в тканини. 

Для синтезу активної форми дигідроксивітаміну D необхідно спочатку гідроксилобування вітаміну D у печінці з утворенням гідроксивітаміну. Далі, у нирках це з'єднання перетворюється під дією гідроксилази на дигідроксивітамін D. Трансформація дигідроксивітаміну D — це важливий механізм регуляції кальцієвого балансу. Паратгормон (паратреоїдний гормон (ПТГ), секретований паращитоподібний залозою у відповідь на зниження рівня кальцію в крові, стимулює ниркову гідроксилазу, унаслідок чого утворюється більше дигідроксивітаміну D, і в такий спосіб посилюється всмоктування кальцію в кишечнику. Секреція ПТГ контролюється кальцієвими рецепторами, розташованими на клітинах паращитоподібних залоз. Цей складний шлях не можливий без достатньої кількості GC — білка. 

Цікаво, що рецептори вітаміну D і ферменти, що метаболізують вітамін D, виявлені в ендометрії як у жінок із ненарушеним циклом, так і в разі ендометріозу (станні, за якого клітини ендометрія безконтрольно розростають). Однак зазначається дисрегуляція деяких ферментів і рецепторів вітаміну D у разі ендометріозу. Так,  Наприклад, у дослідженні було показано, що GC-глобуліни були також змінені. Отже, вітамін D і його метаболіти також можуть бути залучені в ендометріоз-асоціоване безпліддя. 

GC білок також бере участь у активації остеокластів — клітин, які беруть участь у процесі оновлення кісткової тканини та її ремоделювання. Котяна тканина — це динамічна система з активним метаболізмом. Послідовний ланцюг процесів видалення ділянок старого кісткового матриксу та заміщення його новими й називається ремоделюванням. Воно не тільки забезпечує збереження й оновлення скелета, але й відіграє важливу роль у мінеральному обміні, позаяк кістка є природним резервуаром мікроелементів (кальцію, магнію та фосфатів), які в період резорбції поступово вивільняються і надходять у кровотік.

Отже, GC MAF має кілька унікальних властивостей:

 1. Активатор макрофагів і клітин запальної відповіді.
 2. Інгібітор росту пухлинного процесу
 3. Покращує властивості судинної стінки
 4. Допоможе запобігати атеросклеротичному поразці судинної стінки.
 5. Є безпосереднім учасником метаболізму вітаміну D і осередку кальцію в організмі людини
 6. Може бути однією з причин ендометріозу та як наслідок ендометріозу асоціованого безпліддя в жінок.
 7. Бере участь у ремоделюванні кісткової тканини, підтримці мінерального обміну.
 8. Загалом може нормалізувати тканинний метаболізм, запобігаючи передчасному старінню.

Ще не було питань.